close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 20 listopada 2017

  Ambasada RP we Francji, Polsko-Francuska Izba Handlowo-Przemysłowa i firma Pramex International zapraszają na konferencję poświęconą możliwościom inwestycyjnym na polskim rynku. Spotkanie będzie okazją do przedstawienia panoramy polskiej gospodarki i możliwości dla potencjalnych/nowych inwestorów. Poruszymy także kwestie innowacyjności i start-upów.

  Informacje praktyczne:

   

  Data:     7 grudnia 2017 w godz. 9h00 - 13h00

  Miejsce :    Ambasada RP we Francji, 57 rue Saint-Dominique 75007 Paris, France

  Koszt:   bezpłatnie

  Liczba miejsc:    100        

  Język:   polski/francuski – tłumaczenie symultaniczne zapewnione

                                                

  Dlaczego uczestniczyć ?

   

  Seminarium ma podwójny cel. Przede wszystkim, ma za zadanie przedstawienie panoramy dynamicznie rozwijającej się polskiej gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości, jakie polski rynek oferuje firmom francuskim chcącym ulokować się i inwestować w Polsce. Ponadto, w kontekście innowacyjności, poruszone zostaną kwestie funduszy na innowacje i ekosystemu start-upów w Polsce. Druga część seminarium będzie okazją do zaprezentowania publiczności nowych instrumentów wdrożonych przez rząd w ramach "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" oraz nowoutworzonych podmiotów, takich jak Polski Fundusz Rozwoju (PFR). Seminarium zakończy się prezentacjami polskich start-upów z sektora fintech, biotech i IT.

   

  Do kogo skierowana jest konferencja?

   

  Seminarium skierowane jest do publiczności francuskiej zainteresowanej polską gospodarką i oferowanymi przez nią możliwościami, przede wszystkim : szefów firm, inwestorów prywatnych i publicznych, przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i spółek kapitału podwyższonego ryzyka, członków administracji państwowej i korpusu dyplomatycznego, dziennikarzy i deputowanych.

   

  Rejestracja  

   

  Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne po dokonaniu obowiązkowej rejestracji za pośrednictwem e-maila: paris.amb.protocole@msz.gov.pl  do 6 grudnia 2017 r.

  Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na jęz. polski i francuski.

   

  Program seminarium

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: