close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 3 lutego 2017

  Warszawa będzie w marcu gospodarzem piątej edycji konferencji "Wolves Summit", która daje wschodzącym firmom możliwość zaprezentowania swoich pomysłów potencjalnym inwestorom. Poprzednie edycje konferencji zgromadziły w sumie prawie 7.000 uczestników z 61 państw.

   

  Piąta edycja konferencji "Wolves Summit" odbędzie się w dniach 28-29 marca br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zasadniczym celem konferencji jest łączenie młodych firm technologicznych z inwestorami i przedstawicielami korporacji. To także doskonała okazja do zapoznania się z branżą, konsultacji z ekspertami, a także wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.

   

  Poprzednie edycje zgromadziły w sumie 6.924 uczestników z 61 państw, w tym 671 inwestorów, 914 startupów, 1.138 przedstawicieli świata korporacyjnego, którzy odbyli 8.414 spotkań w formule 1:1. Startupy biorące udział w konferencjach reprezentowały ponad 40 różnych branż.

   

  W tym roku organizatorzy zmienili formułę udziału startupów w konferencji. Spośród młodych firm, które pozyskały finansowanie mniejsze niż 1,5 mln euro do udziału w konferencji zostanie zakwalifikowanych na podstawie oceny aplikacji 350 firm, które będą mogły w niej uczestniczyć za darmo.

   

  Wedle prognoz organizatorów marcowa edycja "Wolves Summit" zgromadzi ponad 2.000 uczestników, w tym 350 startupów, 50 scaleupów, 250 inwestorów oraz 350 przedstawicieli korporacji.

   

  Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

   

  Kontakt: Piotr Piasek, tel. +48 697 891 985, e-mail: p.piasek@wolvessummit.com

   

   

  Prezentacja "Wolves Summit" [.pdf]

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: